Кошик порожній

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Гаражні ворота

 

  З більш ніж двадцятирічною історією на ринку, сьогодні компанія KRUZIK є традиційним виробником секційних гаражних і промислових воріт. Маючи багатий досвід у виробництві і торгівлі на європейському і внутрішньому ринках, компанія входить до числа найбільших виробників воріт в Центральній Європі. За останні роки компанія усе більш інтенсивно набирає лідируючі позиції по виробництву і продажу секційних воріт. На сьогодні відбуваються регулярні постачання воріт в 11 європейських країн.

  Виробництво секційних воріт високої якості гарантує сертифікат TÜV на усі продукти компанії KRUZIK і ISО 9001 : 2008 - система менеджменту якості. Безпека в експлуатації забезпечується строгим європейським стандартом EN 13241-1.

  Гаражні і промислові ворота KRUZIK виготовляються точно під розмір, тим самим досягається максимально якісне закриття отвору. Ми можемо виготовити ворота для закриття отвору практично будь-якої форми і розміру.

   • Щонайширший асортимент імітації дерева і кольорових плівок

   • Відмінні теплоізоляційні властивості

   • Кожна секція завтовшки 40 мм

  Секційні гаражні ворота є нині найбільш поширеним типом гаражних воріт. Ворота складаються з секцій заввишки 500 або 610 мм. Секційні гаражні ворота можуть бути оснащені двигуном з  пультом дистанційного керування і аксесуарами, такими як інтегровані вхідні двері, різні типи вікон, ручок і інших елементів. 

• Широкий асортимент кольорів без доплати

 • Різні типи підйомів для різних об'єктів

 Завжди точно під розмір отвору

 Відмінні теплоізоляційні властивості

   Ми пропонуємо сталеві і алюмінієві секційні ворота.

  Сталеві секційні ворота характеризуються відмінними теплоізоляційними властивості. Виконання цього типу секційних воріт ми пропонуємо в декількох стандартних кольорах без додаткової оплати.

  Алюмінієві секційні ворота в основному використовується в сучасних скляних будинках, таких як виставкові зали. За запитом ми виробляємо будь-які промислові секційні ворота в будь-якому колір відповідно RAL шкали.

АЛЮМІНІЄВІ ВХІДНІ ДВЕРІ

   Виберіть алюмінієві вхідні двері з широкого асортименту конструкцій, дизайну, кольорів і плівок ламінації. Всі вхідні алюмінієві двері виготовляються точно під розмір відповідно до вимог замовника. Рами вхідних дверей з тепловим містком шириною 70 мм відрізняються чудовими теплоізоляційними властивостями і довговічністю. Наповнювачі виготовлені з алюмінію або синтетичного HPL різної товщини від 24 до 48 мм. За бажанням клієнта можливо засклити вхідні двері одним з 16 видів скла, які у нас є в стандартному асортименті.