Кошик порожній

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Розпашна автоматика


FAAC 390


Приводи FAAC 390 та FAAC 391

   Електромеханічний важільний привід FAAC 390 та FAAC 391 призначений для розпашних двостворчатих в’їзних воріт побутового використання з шириною стулки до 1,8 м (при ширині стулки 3 м – використовується електрозамок) та розпашних двостулкових дверей (конструкція книжка).

  Складається з механічного електроприводу з захисним корпусом та системи шарнірного важелю, який кріпиться до воріт (дверей) за допомогою спеціальних пристосувань.
  Електромеханічний важільний привід FAAC 390 є найбільш практичним та економічним вибором при автоматизації воріт з великими стовпами. Можливість відкриття стулок як всередину, так і назовні прорізу не змінюючи при цьому положення приводу. Максимальний кут відкриття 120°.


  FAAC 412Привід FAAC 412

   Електромеханічний привід FAAC 412 з механізмом черв’ячного типу використовується для побутових в’їзних розпашних двостулкових воріт.

  Основна сфера застосування – автоматизація розпашних в’їзних воріт та обмеження доступу для котеджів, дач, заміських будинків, всюди, де не потребується часта чи інтенсивна експлуатація.

  Електромеханічний лінійний привід FAAC 412 є найбільш практичним та економічним вибором при автоматизації розпашних воріт шириною стулки до 1,8 м. Нереверсивні приводи механічно блокуються в любому положенні, тому ворота не потребують додаткових замків. При ширині створи 3 м – використовується електрозамок.


FAAC 414


Привід FAAC 414

  Автоматика FAAC 414 використовується при автоматизації вуличних побутових воріт розпашного типу. Привід для розпашних воріт FAAC 414 ідеально підійде для невеликих воріт встановлених в приватному секторі. Відзначимо дві головні переваги цього електроприводу:
 

   Висока якість - італійський виробник систем автоматизації FAAC забезпечує найвищу якість всієї виробленої продукції і привід для розпашних воріт FAAC 414 не є винятком!

   Низька вартість - така низька ціна автоматики для розпашних воріт FAAC 414 обумовлена тим, що вони підходять виключно для побутових воріт не великого розміру. Однак, якщо Ваші розпашні ворота не наближаються за характеристиками до максимальних значень, то привід порадує Вас довгою і надійною роботою.


   

FAAC 415

Приводи FAAC 415 та 415L

    Електромеханічний привід для розпашних воріт. Довжина стулки до 3 м (модель 415), до 4м (модель 415L):

- Привід з зусиллям штовхання.
- Моделі з ходом штоку 300мм (стулка до 3м) і 400мм (стулка до 4м).
- Горизонтальне розташування кабелю живлення для установки приводу поблизу землі.
- Високочастотні кінцеві мікровимикачі з фронтальним регулюванням.
- Захист ходу штоку (для моделей з ходом штоку 300 мм).
- Моделі з та без кінцевих вимикачів.
- Алюмінієвий подвійний корпус з двошаровим покриттям забезпечує високий рівень захисту від атмосферних явищ.
- Пристрій розблокування захищений та легко керується.
- 36 модифікацій ключів розблокування.
- Керування кінцевими вимикачами: зупинка та уповільнення.
- Можливість використання електронного пристрою уповільнення Gatecoder.