Кошик порожній

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Секційні гаражні ворота

                                                                 

ВИДИ ПАНЕЛЕЙ:

   Вагонка (Гофр)

   Гаражні ворота в дизайні вагонка - представник класичного дизайну і традиційного типу секційних воріт. Завдяки чітким і точним лініях вагонки, вони підходять для будь-якого типу будівель або кам'яної кладки.

   Ворота, як правило, поставляються в білому кольорі, за бажанням клієнт може замовити будь-який колір за зразком RAL або в імітації дерева. Поверхня підкреслюється обробкою Woodgrain (текстура деревини). Використання вагонки з гладкою поверхнею дозволяє застосовувати технологію ламінування панелей, яка расшіряетспектр імітації дерева і відтінків.


                                                                                       Касета (Фільонка)

   Касетні ворота багато років залишаються популярними за їх характерний зовнішній вигляд, який доповнює архітектуру Вашого будинку.

   Представляючи класичний стиль, вони є кращими для використання в них декоративних стекол. Завжди поставляються в обробці Woodgrain (текстура деревини) як в стандартному білому кольорі, так і при виборі кольору з палітри RAL, або імітації золотого дуба, темного дуба або червоного дерева.  Широка вагонка (Лінія)

   Ворота з середньою лінією все більш популярні у любителів сучасного дизайну гаражних воріт. Їх перевага полягає в простоті і практичності. Центральний паз створює оптично чіткі і рівномірні лінії в сучасному дизайні, який доповнює Ваш будинок.

  На панелі широка вагонка, яка або гладка, або Woodgrain (текстура деревини), можна застосовувати широкий діапазон кольорів за шкалою RAL. При виборі однієї з стандартних імітацій під дерево або розширеної ламінації - панель може бути тільки гладкою.                             Гладка панель

   Ворота в цьому дизайні зі своїм сучасним і розкішним видом знаходять все більше прихильників. Ворота, виготовлені з цих панелей, доповнюють сучасну архітетури будівлі. Перевагою є простота, практичність і легкість в обслуговуванні.

  Гладкий дизайн дозволяє в широкому діапазоні застосовувати всі кольори по RAL, а також розширене іспользованіетехнологій ламінування. Цей варіант ідеально підходить для розміщення широкого спектра декору з нержавіючої сталі і різних форм вікон.