Кошик порожній

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Відкатна автоматика

                                                                       Привід FAAC 740 (741)

Електромеханічний привід FAAC740 

Автоматика для відкатних воріт Faac 740 - 741 добре зарекомендувала себе у всьому світі.

  Основним попитом ці моделі користуються у власників компаній, складів, гаражів і приватних будинків, обладнаних легкими або важчими розсувними воротами (до 900 кг), інтенсивність використання яких не перевищує 40% (5-7 відкриттів в годину). Різниця між моделями полягає в наступному: вага стулок воріт, на які розрахований Faac 740 - до 500 кг, а Faac 741 - до 900 кг, а потужність двигунів відповідно 350 Вт та 500 Вт.  Крім того, в цих моделях використовуються герконові (магнітні) кінцеві вимикачі.

          Привід FAAC 746

Електромеханічний привід FAAC746ER

 

  Привід для воріт Faac 746 виконаний в алюмінієвому корпусі з катафорезним покриттям і укомплектований досить потужним однофазним електродвигуном (220V / 400W) з вбудованим блоком управління 780 D. Все виглядає дуже компактно і надійно. Крім того, в цій моделі використовуються герконові (магнітні) кінцеві вимикачі і передбачена можливість підключення до плати управління фотоелементів, детектора перешкод і пневматичного профілю безпеки EDGE.

   Основна відмінність FAAC 746 від дешевших моделей, розрахованих на ту ж вагу (FААС 740 - 741), полягає в використанні технології "масляна ванна" і наявності дводисковою муфти зчеплення. Суть полягає в наступному: електродвигун з черв'ячним редуктором і дводисковою ковзаючою муфтою знаходяться в картері, який заповнений фірмовим маслом FAAC OIL "AVIO". Фактично всі пари зчеплення постійно омиваються маслом, що не тільки подовжує термін їх експлуатації, але і покращує відведення тепла від статорних обмоток двигуна. Використання ковзної дводисковою муфти не тільки оберігає електродвигун від перевантажень, а й дозволяє регулювати максимальне зусилля приводу.

     Електромеханічний привід FAAC 844 ER

Привід FAAC 844

   

Faac 844 - це електромеханічний привід з програмованим блоком управління, розроблений спеціально для воріт промислового та комерційного призначення з високою інтенсивністю використання (10 - 15 відкр. / год). Електродвигун, черв'ячний редуктор і плата управління розміщені всередині алюмінієвого корпусу. Фактично це моноблок. Компактність і мала вага (до 15 кг) полегшують його монтаж і подальше обслуговування. Відмінною особливістю комплекту, є наявність «масляної ванни».

   Електрична частина комплекту представлена потужним однофазним реверсивним електродвигуном (220V / 650W) з вбудованим блоком управління 780 D. До плати управління передбачено підключення фотодатчиків, детекторів перешкод, магнітних і індуктивних кінцевих вимикачів. Швидкість руху стулок воріт - 9,8 м / хв.


                                                                                                                                                                    

                                                                               Привід FAAC 721

  Електромеханічний швидкісний самоблокувальний привід FAAC721 – 24 В з інтенсивністю використання 100% для воріт масою до 800 кг

  Привід FAAC721 використовується для відкатних воріт, рекомендується до установки на важкі стулки до 800 кг з високо-середньою інтенсивністю відкривання проїзду. Ця модель розроблена для безпереривной роботи з високою швидкістю руху (відкривання) стулки – до 18 м / хв. З огляду на всі переваги привід рекомендується для установки на об’єктах, де є постійне інтенсивний рух транспорту, таких як, великі заміські комплекси, готелі, спортивні бази та інші об’єкти.

  Безпечна і інтенсивна робота приводу без перегріву забезпечується завдяки низькій напрузі живлення 24В. А також покращені технічні можливості автоматики завдяки новому планетарному редуктора (нова розробка виробника).
     Привід FAAC С850

  Електромеханічний привід FAAC С850 – 230 В для воріт до 20 м і масою до 1800 кг.
  Швидкість до 0,7 м.