Кошик порожній

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Відкатні ворота


   Це, без перебільшення, найзручніший вид воріт, який користується найбільшим попитом серед сучасних власників приватних будинків.

  Не дивлячись на те, що відкатні ворота за кількістю поступаються розпашним (так вже склалося історично), зараз відкатні ворота на піку своєї популярності.

  Чому ж тоді розпашних воріт більше?

  Все просто. Через просту конструкцію для виготовлення розпашних воріт необхідні тільки дві пари петель. А для відкатних воріт необхідні ще комплектуючі для відкатних воріт - це додаткові витрати.

  Ще десять-вісім років назад вартість комплекту фурнітури дорівнювала вартості бюджетного автомобіля. Не дивно, що комплектуючі були не по кишені більшості простих жителів нашої країни, які зважилися на самостійне виготовлення відкатних воріт. Через високу ціну, яка вимірялась в тисячах євро, в ті часи відкатні ворота могли дозволити купити собі дуже заможні люди, а встановити на них електропривід - взагалі було щось на рівні фантастики.

   Але часи змінюються. Все більше людей цікавиться і встановлює собі зсувні ворота. Відкатні ворота зробити самому не важче, ніж розпашні.

   Що саме входить в набір необхідної фурнітури для зсувних воріт?

 Комплект:


1 Напрямна консоль- 6м

3 Верхній обмежувач - 1шт

2 Роликова опора - 2шт

4 Нижній уловлювач - 1шт

5 верхній уловлювач 1шт

6 Накатний ролик - 1шт

7 Заглушка - 1шт